Skype - Podnikatelský web

Program Skype umožňuje volání a online psaní (textový chat) prostřednictvím internetu. Přes Skype také můžete provozovat videohovory a telefonovat se svými známými, kolegy, zákazníky, dodavateli a dalšími uživateli. Volání přes Skype je zcela zdarma a je jedno, ve kterých částech světa se účastníci hovoru nacházejí.

K čemu je Skype podnikateli

Jestliže podnikáte, Skype může být vaším skvělým pomocníkem. Prostřednictvím služby Skype můžete zdarma telefonovat nebo si psát online se svými zákazníky, dodavateli č kolegy. Zákazníkům umožňuje spojit se s vaší firmou zdarma a řešit své dotazy online.

Dnes se Skype používá téměř v každé firmě, protože umožňuje efektivní a rychlou komunikaci. Podnikatelé používají Skype především kvůli úsporám nákladů a efektivní, rychlé komunikaci.

Možnosti Skype online komunikace

Skype nabízí velké množství nejrůznějších možností, jak s ostatními komunikovat. Kromě volání můžete využít i Instant messaging. Tato služba umožňuje zasílání zpráv a souborů mezi přáteli. SkypeOut vám umožní o dost levněji telefonovat do tradičních telefonních sítí nebo díky Skype SMS můžete posílat levné sms na mobilní telefony. Skype Extras obsahuje doplňkové programy jako nahrávání hovoru nebo hry pro ukrácení času.

Jak na download Skype

Skype si k sobě do počítače stáhnete a nainstalujete jednoduše. Když do vyhledávače zadáte „skype download“, nabídne vám odkaz http://www.skype.com/intl/cs/get-skype/on-your-computer/windows/. Tam si stačí kliknout na tlačítko „Stáhnout Skype“ a celou instalací vás provede průvodce.

 

Autor článku: