Podnikání

Jednoduše nejen o podnikání na internetu a výhodách internetu v rukou podnikatele. Využijte internet k úspěšnému podnikání a získejte konkurenční výhodu. Více »

Rubrika s pravidelnými tipy na podnikánívám pomůže, ať jste živnostník, drobný podnikatel nebo malá firma. Všechny pojmy a témata jednoduchou formou i video prezentací, abyste je snadno pochopili a využili k úspěšnějšímu podnikání.
 • Jak podnikat efektivněji a ušetřit firemní náklady díky internetu
 • Které internetové nástroje šetří čas, práci i peníze podnikatele
 • Včas o povinnostech, které v prostředí internetu ukládá zákon
 • Jaké podvody a nevýhodné nabídky na podnikatele číhají

 • Jak řešit nezaplacené faktury

  Jak řešit nezaplacené faktury

  Podnikání 28.2.2014 10:10 bez komentáře

  Rozsáhlým problémem malých i středních firem a hlavně živnostníků je případ, kdy klient nezaplatí fakturu. Podobných případů je skutečně mnoho a to i přes změnu v zákonem stanovené době splatnosti. Než však fakturu odepíšete, máte několik možností, jak dosáhnout zaplacení.

   
 • Jak začít podnikat?

  Jak začít podnikat?

  Podnikání 17.9.2013 08:56 bez komentáře

  Uvažujete o tom, že začnete podnikat? Ať už vás k tomu vede touha osamostatnit se a nebýt něčí zaměstnanec, nebo si chcete jen trochu přivydělat, měli byste si vše dobře promyslet a na svoji podnikatelskou činnost se pečlivě připravit.

   
 • Jak být dobrým manažerem – 8 nezbytných vlastností

  Jak být dobrým manažerem – 8 nezbytných vlastností

  Podnikání 28.5.2013 08:38 bez komentáře

  Každá aktivita potřebuje svého vedoucího – někoho, kdo rozhodne, co se bude dělat, kdy se to bude dělat a jak se to bude dělat. Pracovník sice musí být expert v tom, co dělá, těžko si ale může udržet celkový přehled o situaci. To je manažerův úkol. Nejenom že musí mít [...]

   
 • Jaké jsou nejzajímavější dotační programy 2013

  Jaké jsou nejzajímavější dotační programy 2013

  Podnikání 3.5.2013 10:15 7 komentářů

  Pojďte se podívat na nejzajímavější dotační programy roku 2013. Stát pomůže jak začínajícím podnikům, tak těm, které se v oboru už nějakou tu chvíli pohybují. Pospěšte si a využijte jedinečné šance, která se vám nabízí.

   
 • Jak porazit internetové podvodníky

  Jak porazit internetové podvodníky

  Podnikání 4.6.2011 12:02 1 komentář

  Podvodné a nevýhodné nabídky internetových spekulantů číhají na vaši firmu každý den. Naučte se jednoduché fígle a ušetřete desítky tisíc korun.