Pro média - Podnikatelský web

Důležitá i zajímavá fakta o projektu pro novináře a média. Kromě tiskové zprávy zde najdete i konkrétní informace o poslání magazínu podpořit podnikání v ČR.

Důležitá fakta

Nový magazín může pomoci českým podnikatelům

Projekt vznikl za účelem podpořit podnikání v ČR zejména ve sféře živnostníků, drobných podnikatelů a malých firem. Oproti dostupným zdrojům na českém internetu přichází s přístupnější a méně odbornou formou, která s využitím internetu v úspěšném podnikání seznámí i začínající podnikatele a laiky v této oblasti.

Magazín tak doplňuje zdarma dostupné možnosti vzdělávání menších a začínajících podnikatelů o chybějící mezistupeň. Pomůže zorientovat se v problematice podnikání na internetu a překonat těžší začátky při využívání moderních marketingových nástrojů.

Díky informacím podnikatelé ušetří výdaje za marketing i provoz firmy, osloví více potenciálních zákazníků a včas rozpoznají množící se podvodné nabídky různých spekulantů.

Důvodem vzniku jsou 3 miliony uživatelů

Internetový magazín je dílem brněnské společnosti Westcom, která provozuje mezinárodní službu www.webnode.com – nástroj na vytvoření webových stránek zdarma. Živnostníci, drobní podnikatelé i malé firmy si mohou firemní web vytvořit sami a zdarma během několika minut. Webnode využívají téměř 3 miliony uživatelů po celém světě.

Ze zkušeností technické podpory uživatelům vyplynula potřeba přinést podnikatelům kvalitní zdroj informací o využití internetu k podnikání. Na českém internetu prakticky neexistuje zdroj neodborně a netechnicky pojatých článků, které by i laikovi dokázaly vysvětlit výhody firemních stránek, online obchodu, vyhledávačů nebo internetových nástrojů, které podnikateli ušetří peníze.

Máte zájem o další informace?

Pokud jste nenalezli odpověď v předchozím textu nebo máte zájem o poskytnutí rozhovoru či dalších vyjádření, pište na vojtech.zak@webnode.com, případně volejte na tel. 541 143 020. Vít Vrba, jednatel společnosti, a Richard Dobiáš, šéfredaktor magazínu, vám poskytnou potřebné informace.