Internet je plný všemožných nabídek a návodů na to, jak vydělat peníze z domu či na internetu. Ovšem většina z nich jsou podvody. Například pokud po Vás bude někdo chtít zaplatit „vstupní“ poplatek s příslibem, že se Vám několika násobně vrátí, můžete si být jisti, že je to podvod. Takovým příkladem je například lepení obálek či kompletace propisek. Dalším příkladem je nutnost zaslání Vašich osobních údajů. Rozhodně nikde nezadávejte žádné citlivé informace.

Jak tedy poznám, které nabídky na to, jak vydělat peníze z domu či na internetu jsou reálné a které pouhým podvodem?

Jak už bylo řečeno, podvodem jsou na 100% ty, kde musíte poslat své peníze, i malý poplatek, nebo kde musíte odeslat své osobní údaje. Některé formy výdělků nemusí být úplným podvodem, ale výdělek se pohybuje téměř v nulových hodnotách.

Rozhodně se vyhněte různých systémů pyramid, kdy Vás nejprve pozvou na seminář a tam se dozvíte jak „skvěle“ můžete vydělat a ukáží vám příkladné zaměstnance, kterým se takhle podařilo vydělat. Ano, je možné si tímto způsobem přivydělat, ale za cenu ztráty přátel a rodiny, které přemluvíte, aby se do pyramidy také zapojili.

Do stejné kategorie patří prodej různých katalogů. Neúspěch je zde zaručen.

Klikání na reklamy na internetu je dalším neúspěšným způsobem, jak vydělat peníze z domu. Výdělek se tu pohybuje v minimálních hodnotách.

Dávejte si také pozor na různé internetové aukce, většina z nich jsou podvod. Po zakoupení produktu a zaslání peněz se totiž svého zboží nedočkáte.

Rozhodně se také vyhněte různým internetovým sportovním sázkám a online kasinům a rulety. Taktéž nedoporučujeme reklamu na auto. Ve většině případů z Vás vytáhnou peníze a reklamy se nedočkáte.

Ušetři peníze Vám také nabízí dnešní trend různých slev na služby a slevové certifikáty. I když většina z nich jsou legitimní, některé společnosti jsou pouhým podvodem. Dávejte si pozor, kde slevy nakupujete.

Ověřené výdělky?

Dle názorů mezi ověřené nabídky na to, jak vydělat peníze z domu, patří vyplňování dotazníků, ale samozřejmě záleží na společnosti. Nicméně tímto způsobem získáte velice nízký příjem. Možným přivýdělkem je darování krve.

 

Autor článku:

4 441 komentářů

  1. dasa napsal:

    vyplnování dotazníků je fajn,ale málo jich chodí ,malý výdělek ,ale česká klikačka,které se dá věřit ,http://www.ukazreklamu.cz/?r=137509580 a ještě stránka kde za body získáte dárky nebo peníze.

Přidat komentář